SPRINT

Akcesoria do bram

Automatyka do bram - montaż i serwis

Nowoczesna automatyka do systemów bramowych ułatwia życie, pozwalając między innymi na bezprzewodowe sterowanie wjazdem na teren posesji lub np. do garażu. Aby zagwarantować Państwu pełne zadowolenie z jej użytkowania, sprzedajemy wyłącznie sprawdzone napędy oraz akcesoria do bram. Nasza zlokalizowana pod Bydgoszczą firma może zająć się dodatkowo fachowym montażem tych urządzeń. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki Bennica,CAME, ale proponujemy również sprzęt wielu innych cenionych producentów, w tym m.in. Faac ,DTM.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU​

ŁATWOŚĆ W OBSŁUDZE I NIEZAWODNOŚĆ

Ponieważ proponujemy najlepsze na rynku wyposażenie do systemów bramowych, gwarantujemy niezawodność jego działania oraz ponadprzeciętną wytrzymałość. Pomożemy Państwu w jego doborze i zaproponujemy rozwiązania idealnie dopasowane do urządzeń sterujących wjazdem na teren posesji czy drzwiami garażowymi. Dzięki wysokiej klasy akcesoriom do bram obsługa napędu staje się prosta i bardziej komfortowa, a jego użytkowanie bezpieczniejsze. Nasz sklep oferuje nowoczesne rozwiązania, które zachwycą każdego użytkownika automatycznych bram.

WYGODA W CODZIENNYM UŻYTKOWANIU

Akcesoria do bram, które oferujemy, zapewniają wyższy poziom komfortu w korzystaniu z automatycznego napędu. Zależy nam na tym, aby mogli Państwo sterować skrzydłami bramy szybko i bez wysiłku. Różne funkcje, takie jak światło czy fotokomórka, mogą zostać dostosowane do potrzeb. Proponowane odbiorniki radiowe z szybkozłączem to gwarancja niezawodnego działania, które umożliwi łatwą kontrolę nad napędem. Z naszym sprzętem wystarczy, że nacisną Państwo przycisk na jednym z intuicyjnych, małych pilotów, a brama stanie otworem.

INNOWACYJNE AKCESORIA DO BRAM

Zastosowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań, takich jak fotokomórki z nadajnikiem i odbiornikiem modulowanych promieni podczerwonych, sprawia, że nasze akcesoria do bram są wspaniałym dodatkiem dla każdego właściciela bramy z napędem. Mocne kolumny aluminiowe zapewnią stabilne ustawienie, a specjalnie zaprojektowane, drobne piloty będą wygodne w użytkowaniu. Zachęcamy do kontaktu w sprawie dowolnego produktu z naszej oferty – służymy pomocą!

TO GO 2WV pilot 433,92 Mhz kod zmienny

TO GO 2WP pilot 433,92 Mhz kod. stały

IO -pilot kolor opakowanie 10sz

ONE2.WI odbiornik wtykowy 2-kanałowy

141,45 24V LAMPI.LED 24V

Odbiornik wtykalny RP LC 433 MHz

Odbiornik wtykalny RP 868 SLH, wewnętrzny

FAACLIGHT Lampa z przyciemnianym kloszem pomarańczowym

LAMPA SEMAFOROWA PODWÓJNA 230V

SAFEBEAM 785165 168,00 206,64 PHOTOBEAM

Kolumna aluminiowa

Zadzwoń do nas +48 533 660 005