Montaż i serwis

Automatyka do bram - montaż i serwis

Nic, co dotyczy naszych instalacji, nie jest nam obce! Od wielu lat prowadzimy montaż i serwis napędów do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych czy szlabanów. Dysponujemy niezbędnymi akcesoriami, takimi jak piloty do sterowania automatyką naszego produktu oraz wieloma innymi dodatkami. Doradzamy także w sprawach technicznych, praktycznych, finansowych oraz serwisowych każdego zamówienia.

 

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie i umiejętności dają nam szereg podstaw, by nazywać się specjalistami w dziedzinie instalacji, kontroli i naprawy mechanizmów układów wjazdowych. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania – od najbardziej oczywistych, po te, ile zapłacą Państwo za poszczególną usługę. Nasz serwis automatyki do bram przesuwnych wykorzystuje głównie produkty polskich firm Beninca czy Came, jednakże posiadamy urządzenia także wielu innych renomowanych marek. Ponadto napęd, naprawa i montaż automatyki do bram przesuwnych oraz to, ile wynoszą ich koszty, podlega negocjacjom.

Serwis napędów do bram i szlabanów

 

Niestraszne nam są usterki naszego sprzętu! Mimo to zalecamy regularne przeglądy, kontrole i konserwacje służących wam urządzeń. Częste sprawdzanie, dbanie o stan mechanizmu i prawidłową pracę automatyki znacznie zmniejsza ryzyko problemów technicznych oraz konieczności interwencji serwisu naprawy montażu wjazdów przesuwnych. Z kolei wszystkie usługi, wynikające z wewnętrznych usterek układu, wliczają się w to, ile zapłacili Państwo za koszt napędu motoryki.


Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę, bo zdajemy sobie sprawę, że wypadki chodzą po ludziach. Biorąc pełną odpowiedzialność za swój sprzęt, uważamy, że wyeliminowanie wszelkich mankamentów leży po naszej stronie. Dlatego nawet w przypadku najprostszej naprawy nasz personel serwisowy może zjawić się o każdej porze dnia. Dodatkowo, usługa wlicza się w to, ile kosztował montaż napędu do bramy przesuwnej, w związku z czym nie pobierzemy żadnej dodatkowej opłaty. Ze swojej strony możemy zagwarantować pełen profesjonalizm oraz rzetelność naprawy każdej usterki automatyki naszego produktu.

Jak działa mechanizm napędu przesuwnego?


Może poruszać się szynowo, czyli po podłużnej instalacji, osadzanej na podłożu lub samonośnie – kilka centymetrów ponad powierzchnią. Zamontowane specjalne słupki zabezpieczają skrzydło przed nadmiernym wysuwaniem i stabilizują w pionie. Posiadają także funkcję samozamykania oraz częściowego zamknięcia.

 

Podsumowując, w skład pakietu usług firmy Sprint wchodzi:

  • montaż napędów do bram skrzydłowych, garażowych oraz szlabanów
  • serwis oraz naprawa automatyki
  • regularne przeglądy i kontrola urządzeń
  • konsultacje, doradztwo i wyceny, np. ile wyniesie cena za instalację mechanizmu
  • szeroki asortyment części zamiennych i akcesoriów

To, ile standardowo wynosiłby koszt dojazdu serwisu do miejsca wskazanego przez Klienta i rozwiązania problemu, zawsze wliczony jest w pakiet usług. Naprawa automatyki do bram oraz jej poprawne działanie wliczone są w ogólną cenę, czyli łączone z tą, ile za montaż napędu bramy przesuwnej.

Wszystkie usługi objęte są gwarancją.