SPRINT

Napędy do bram garażowych uchylnych

Nowoczesne Napędy do Bram Garażowych w Naszej Ofercie

Komfort płynący z możliwości łatwego i szybkiego sterowania systemem wjazdu należy do udogodnień, po których zaznaniu ciężko wyobrazić sobie powrót do starych nawyków. Napędy do bram garażowych dostępne w naszej ofercie to urządzenia o niezaprzeczalnej funkcjonalności, która wynika bezpośrednio z innowacyjnych rozwiązań technologicznych proponowanych przez największych producentów na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment stanowił obszerny przekrój najwyższej klasy modeli obecnych na rynku.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU​

Automatyka bram garażowych — napędy dla obiektów prywatnych i przemysłowych

Jedną z korzyści wynikających ze współpracy z wiodącymi producentami automatyki jest gwarancja najwyższej jakości wykonania — zarówno w kwestii użytych materiałów, jak i bezawaryjności samego mechanizmu. Urządzenia z tej kategorii zostały wyposażone w wytrzymały pasek kewlarowy, który zapewnia wyjątkowo płynne i ciche działanie. Dodatkową zaletą jest podwójny system bezpieczeństwa, skutecznie wykrywający przeszkody.

Wychodzenie z auta, gdy na zewnątrz panuje chłód, leje deszcz lub sypie śniegiem, a do tego wszystko pogrążone jest w ciemności, na pewno nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń. Tak samo, jak i wyjście z klimatyzowanego pojazdu na piekący letni żar. Na szczęście coraz nowsze technologie pozwalają nam uprościć sobie życie, ograniczając te krótkie, acz nieprzyjemne momenty codzienności. Bo chociaż silnik do bramy garażowej nie jest produktem pierwszej potrzeby, zdecydowanie cieszy i uprzyjemnia codzienne powroty z pracy czy zakupów, jeśli poruszamy się własnym samochodem.

Mechanizmy do bram uchylnych

W naszej ofercie znajdziecie silniki umożliwiające otwarcie drzwi garażowych za pomocą pilota, bez konieczności wychodzenia z auta. Mechanizmy pochodzą od sprawdzonych producentów docenianych w branży: firmy Beninca i Came. Ich systemy charakteryzują się wytrzymałością, ale także prostym montażem i obsługą, niewymagającą serwisowania przez najbliższe lata. Automatyczne napędy do bram uchylnych nowej generacji działają cicho i płynnie, dlatego można bez obaw korzystać z nich o każdej porze dnia i nocy, nie martwiąc się, że będą przeszkadzać członkom rodziny lub sąsiadom.

Nowoczesne napędy umożliwiają kontrolę szybkości otwierania drzwi garażowych oraz personalizację pracy mechanizmów, dzięki szerokiemu wyborowi modeli z różnymi siłami uciągu, rodzaju napędu czy przewidywaną intensywnością codziennej pracy. Dzięki temu Twój mechanizm do bramy uchylnej będzie spełniał Twoje oczekiwania i odpowiadał Twoim potrzebom w każdym calu.

Zapewnij sobie bezpieczeństwo

Proponowane przez nas silniki do drzwi garażowych zapewniają dodatkową wygodę i bezpieczeństwo dzięki możliwości zasilania awaryjnego z baterii w przypadku problemów z dostawą prądu. Plusem jest także wbudowane oświetlenie dodatkowe.

Dodatkowo mechanizmy do bram uchylnych wyposażone są w enkodery, które mogą zablokować otwieranie lub zamykanie drzwi. Amperometryczne systemy dla drzwi uchylnych wykryją ewentualną przeszkodę i zapobiegną zgnieceniu auta bądź uszkodzenia samego użytkownika podczas uchylania skrzydła.

Zadzwoń do nas +48 533 660 005