SPRINT

Napędy do bram przesuwnych – silniki i mechanizmy

SIŁOWNIKI DO BRAM PRZESUWNYCH

Niezawodne rozwiązania od wiodących producentów automatyki do bram. Nasza oferta obejmuje szeroki przekrój modeli o zróżnicowanej specyfikacji. Znajdziesz u nas zarówno napędy do modeli przesuwnych dedykowanych wjazdom o mniejszych gabarytach — idealne dla prywatnych posesji — jak również mechanizmy o maksymalnym udźwigu dochodzącym do 2000 kg, opracowane z myślą o zastosowaniach przemysłowych. Stawiamy na urządzenia renomowanych marek, takich jak Bennica czy Came, gdyż same w sobie stanowią one gwarancję jakości i długiej eksploatacji.

SZczegóły PRODUKTU

Proponujemy niezawodne rozwiązania od wiodących producentów automatyki do bram. Nasza oferta obejmuje szeroki przekrój modeli siłowników do bram o zróżnicowanej specyfikacji. Znajdziesz u nas zarówno napędy do modeli przesuwnych dedykowanych wjazdom o mniejszych gabarytach — idealne dla prywatnych posesji — jak również mechanizmy o maksymalnym udźwigu dochodzącym do 2000 kg, opracowane z myślą o zastosowaniach przemysłowych. Stawiamy na urządzenia renomowanych marek, takich jak Bennica czy Came, gdyż same w sobie stanowią one gwarancję jakości i długiej eksploatacji.

AUTOMATYCZNE NAPĘDY DO BRAM PRZESUWNYCH — TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE WYGODY

W kwestii konstrukcji siłowników do bram mamy do czynienia z wytrzymałym mechanizmem, zaprojektowanym z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Przekładnie siłowników wykonane zostały z brązu oraz stali hartowanej, a następnie poddane wzmacniającej kąpieli w oleju, dzięki czemu możliwe było uzyskanie wyjątkowo korzystnych parametrów wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, jak ścieranie czy pękanie.

W zależności od tego, czy naszymi klientami są osoby prywatne, wspólnoty mieszkaniowe czy przedsiębiorstwa, możemy używać mechanizmów o różnym napędzie, ale jedno pozostaje niezmienne: zaspokojenie potrzeby bezpieczeństwa oraz wygody. Bo właśnie takie są główne przyczyny, dla których wybierana jest automatyka do bram przesuwanych. Siłowniki to przede wszystkim kwestia komfortu i zaoszczędzenia czasu, kiedy to nie musimy wychodzić z pojazdu za każdym razem, gdy chcemy dostać się na posesję. Oraz oczywiście standardowe zabezpieczenie przed niechcianymi odwiedzającymi – przede wszystkim włamywaczami.

Jak działają automatyczne napędy?

Wykorzystywane przez nas napędy składają się z dwóch części – elementu sterującego i siłownika. Ten drugi powinien zostać dobrany do konkretnego rodzaju bramy – zwłaszcza do jej masy i rozmiaru, aby nie powodować problemów z otwieraniem i zamykaniem, zwłaszcza w trudnych warunkach pogodowych (np. przy silnym wietrze). Istotne jest też jak często będziemy używać automatu – w warunkach przemysłowych może być to nawet powyżej pięćdziesięciu razy dziennie, a to wymaga wykorzystania siłowników przystosowanych do intensywnej pracy.

Siłowniki do bram przesuwnych wyposażone są w koło zębate, które obracając się, zahacza o listwę zamontowaną wzdłuż krawędzi bramy i automatycznie przesuwa ją. Całością steruje pilot, którego duży zasięg pozwala na uruchomienie mechanizmu nawet z odległości kilkudziesięciu do kilkuset metrów. Sam siłownik zbudowany jest z motoreduktora oraz elektrycznego modułu sterującego.

MONTAŻ SIŁOWNIKÓW DO BRAM PRZESUWNYCH W KUJAWSKO-POMORSKIM

Jak w przypadku wielu mechanizmów, prawidłowa instalacja to klucz do prawidłowego działania. Zazwyczaj montaż siłownika wystarczy przeprowadzić zgodnie z instrukcją obsługi, by wszystko działało bez problemu. Jeśli jednak pojawią się kłopoty, warto poprosić o pomoc specjalistę. Nasza firma oferuje profesjonalny montaż automatyki do bram przesuwnych wykonany przez doświadczonych, znających się na fachu pracowników. Zapraszamy do kontaktu w kwestii pytań, chęci zakupu lub montażu siłownika do bramy w Bydgoszczy.

Zadzwoń do nas +48 533 660 005