Napędy do bram garażowych

CAME

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi, które obejmują doradztwo, sprzedaż, instalację, serwis oraz naprawę automatów do otwierania i zamykania garaży. W naszej ofercie znajdziecie produkty wiodącej na rynku marki Came, produkującej doskonałe, sprawdzone napędy do bram garażowych.

 

Niezawodna technologia w Twoim domu

 

Firma Came to jeden z najlepszych producentów napędów do bram garażowych na rynku. Oferuje ona szeroki wybór produktów, które cechują się wysoką jakością oraz niezawodnością. W naszej ofercie znajdują się systemy do bram skrzydłowych (m.in. FROG, KRONO, ATS, AXL i inne), przesuwnych (przykładowo modele BX, BK, BKV) oraz segmentowych (F4000). Nasze produkty sprawdzą się nie tylko w przypadku domu, ponieważ proponujemy także nowoczesne rozwiązania dla przemysłowych drzwi garażowych, które wymagają zazwyczaj większej mocy i trwałości, związanej z częstą, intensywną eksploatacją.

 

Ponadto oferujemy również akcesoria i elementy dodatkowe, które pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości napędów Came. Wśród nich znajdziecie m.in.:

  • siłowniki (także z prowadnicą),
  • listwy krawędziowe,
  • piloty radiowe o oryginalnym, eleganckim designie,
  • fotokomórki na podczerwień,
  • selektory cyfrowe,
  • lampy ostrzegawcze w różnych kolorach,
  • stacyjki kluczykowe.

 

Profesjonalna obsługa i doradztwo w sprawie automatyki do bram

 

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, aby pomóc w doborze odpowiedniego napędu do bram garażowych oraz innych elementów niezbędnych do wykonania profesjonalnej instalacji. Nasza firma zapewnia również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, który pozwala na utrzymanie produktów w najlepszej kondycji. Zapewnimy również specjalistyczne doradztwo w kwestii konserwacji i użytkowania urządzeń w jak najbardziej wydajny sposób — sugerując możliwości ustawień poszczególnych parametrów sprzedawanej przez nas automatyki.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą naszej firmy. Gwarantujemy fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem i znajomością produktów firmy Came oraz pełne zadowolenie z wybranych produktów i usług.