Napędy do bram przesuwnych

CAME

W naszej ofercie znajdziecie sprzęt od firmy Came, która jest liderem na rynku automatyki bramowej. Dzięki współpracy z marką możemy zaoferować Wam wysokiej klasy napędy do bram przesuwnych, które zwiększą Wasz codzienny komfort.

 

Oferujemy szeroki wybór urządzeń, które cechują się nie tylko najwyższą jakością i niezawodnością, ale również nowoczesnym designem oraz łatwością w montażu i obsłudze. Dzięki naszym produktom użytkownicy mogą cieszyć się maksymalną wygodą i bezpieczeństwem użytkowania swoich bram przesuwnych.

 

Rozwiązania dla domów, osiedli i firm

 

W naszej ofercie znajdują się różne modele napędów, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Posiadamy zarówno automatykę do małych i lekkich bram, jak i do dużych i ciężkich konstrukcji. Wszystkie proponowane przez nas produkty charakteryzują się płynną i cichą pracą oraz dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne.

 

Oprócz samej automatyki oferujemy również dodatkowe elementy, takie jak piloty, fotokomórki czy lampki sygnalizacyjne, które umożliwiają jeszcze większe ułatwienie i bezpieczeństwo w użytkowaniu naszego sprzętu.

 

Dlaczego warto wybrać automatykę do bram?


Automatyczne napędy do bram przesuwnych to rozwiązanie, które ma wiele zalet. Dlatego też warto rozważyć takie rozwiązanie, nawet jeśli nie jesteśmy wyznawcami technologii smart home. Jednak zautomatyzowanie wjazdu na Waszą posesję niesie ze sobą wyłącznie korzyści — poniżej przedstawiam kilka z nich:

  • Wygoda użytkowania — dzięki automatycznemu otwieraniu i zamykaniu, użytkownik nie musi wychodzić z samochodu, aby samodzielnie podejmować się tych czynności.
  • Bezpieczeństwo — m.in. fotokomórki, które wykrywają obecność osób lub przedmiotów na drodze bramy przesuwnej, a także czujniki zderzeniowe, które automatycznie zatrzymują działanie automatu w przypadku wykrycia przeszkody.
  • Komfort — łagodne i ciche otwieranie i zamykanie wjazdu, wpływa pozytywnie na komfort użytkowania, jak i nie przeszkadza sąsiadom.
  • Łatwość w obsłudze — automaty przesuwne nie wymagają specjalistycznej wiedzy, aby móc z nich korzystać.
  • Trwałość i niezawodność — zapewniona zostaje nawet na wiele lat użytkowania, dzięki wysokiej jakości materiałów.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług przy zakupie napędów firmy Came. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz pełne zadowolenie klientów.

Wszystkie ceny katalogowe podlegają negocjacji przy wyborze usługi montażu i/lub serwisu napędu bram.