SPRINT

Napędy do szlabanów wjazdowych automatycznych

Napędy do Szlabanów o Najwyższej Jakości i Trwałości

Wysokiej klasy mechanizmy, opracowane z myślą o nieprzerwanej i bezawaryjnej pracy przez lata. Napędy do szlabanów dostępne w naszej ofercie stanowią połączenie ergonomicznych rozwiązań technologicznych oraz trwałej konstrukcji zapewniającej niezawodność, nawet podczas intensywnego użytkowania. Współpraca z producentami o ugruntowanej pozycji na rynku pozwala nam na zaproponowanie produktów innowacyjnych o niezwykle przemyślanej konstrukcji.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU​

Proponowane przez nas wysokiej klasy mechanizmy zostały opracowane z myślą o nieprzerwanej i bezawaryjnej pracy przez lata. Napędy do szlabanów wjazdowe dostępne w naszej ofercie stanowią połączenie ergonomicznych rozwiązań technologicznych oraz trwałej konstrukcji zapewniającej niezawodność, nawet podczas intensywnego użytkowania. Współpraca z producentami o ugruntowanej pozycji na rynku pozwala nam na zaproponowanie produktów innowacyjnych o niezwykle przemyślanej konstrukcji.

SZLABANY WJAZDOWE - BYDGOSZCZ

Fakt, że centrala sterująca mechanizmu ulokowana została na górze stacji, znacząco ułatwia dostęp do sterowników, co zdecydowanie przyspiesza proces programowania. Jest on bardzo intuicyjny, jednocześnie dając użytkownikowi ogrom możliwości konfiguracyjnych — między innymi w zakresie siły oraz szybkości pracy w poszczególnych fazach ruchu. Bezpieczeństwo zapewniają z kolei zaawansowane systemy wykrywania kolizji oraz automatycznego odblokowywania szlabanu wjazdowego w przypadku zaniku prądu.

NAPĘDY DO SZLABANÓW WJAZDOWYCH — NAJWYŻSZEJ KLASY AUTOMATYKA BRAM

Kontrola samochodów, jakie pojawiają się na posesji takiej jak teren firmy czy instytucji państwowej może być pracochłonna… ale wcale nie musi tak być. W naszej ofercie znajdziecie automatyczne szlabany parkingowe, idealne dla zakładów pracy czy zamkniętych osiedli mieszkalnych. Są to łatwe w obsłudze i bardzo wygodne mechanizmy umożliwiające kontrolę nad tym kto i kiedy wjeżdża na teren, a możliwość otwierania i zamykania bramy przy użyciu pilota ułatwia poruszanie się po danym terenie osobom uprawnionym. Ale zanim wybierzesz odpowiedni szlaban wjazdowy na pilota dostępny w naszym sklepie, warto dowiedzieć się, czym różnią się od siebie poszczególne modele.

JAKI AUTOMATYCZNY SZLABAN PARKINGOWY WYBRAĆ?

Przede wszystkim musimy zastanowić się, jak szeroki wjazd chcemy zablokować. Standardowe ramiona mają długość od dwóch do ośmiu metrów. Im dłuższe ramię, tym większa moc napędu będzie konieczna, by unieść jego ciężar. Nie należy się jednak obawiać, że masa ramienia będzie bardzo duża, ponieważ sprzedawane przez nas automatyczne szlabany parkingowe na pilota wyposażone są w ramiona wykonane z płaskich profili aluminiowych.

Kolejną różnicą jest rodzaj zasilania – napędy dzielimy na elektromechaniczne, działające przy pomocy silnika elektrycznego, oraz hydrauliczne, wyposażone w siłownik napędzany pompą z olejem hydraulicznym.

Kolejną ważną informacją, jaką powinniśmy dysponować przed dobraniem odpowiedniego automatu sterowanego pilotem, jest przewidywana intensywność pracy – czy na parking będzie wjeżdżać niewielka liczba pojazdów w ograniczonym natężeniu, czy może mechanizm będzie pracował bez przerwy? Najprostsze mechanizmy szlabanów wjazdowych mogą obsłużyć do sześciuset cykli na dobę, jednak jeśli spodziewamy się większej eksploatacji, warto postawić na zaawansowany system, obsługujący do dwudziestu tysięcy cykli dziennie.

Dodatkowe udogodnienia

Obecnie szlabany parkingowe posiadają – jak pozostała automatyka z naszej oferty – szereg udogodnień, umożliwiających zaprogramowanie urządzenia w optymalny sposób. Możliwa jest regulacja podnoszenia się i opadania skrzydeł, czujniki ruchu, czujniki oświetlenia i korzystanie z pilotów sterujących dla wjeżdżających osób.

Zadzwoń do nas +48 533 660 005