Uniwersalne piloty do bram

DTM SYSTEM 

DTM System - niezawodne piloty do bram automatycznych

 

Aby w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnej automatyki do bramy, należy wyposażyć się w pilota zdalnego sterowania. Z tego powodu proponujemy wysokiej klasy, bezprzewodowe nadajniki produkowane przez cenioną markę DTM System. Wykonane z dobrej jakości materiałów są odporne na uszkodzenia, ale przede wszystkim cechują się wyjątkową prostotą obsługi. Dzięki nim korzystanie z wjazdu na posesję lub do garażu będzie czystą przyjemnością.

Czym charakteryzują się piloty DTM System obsługujące automatykę bram?


Produkowane przez firmę DTM System piloty do bram dostępne są w wielu kształtach oraz kolorach obudowy. Są lekkie i poręczne, a do tego mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się do każdej kieszeni.

Oprócz tego wszystkie bezprzewodowe nadajniki tego producenta spełniają najwyższe standardy jakości, w tym są zgodne z unijnymi normami bezpieczeństwa.

Zależnie od tego, jaka automatyka do bram została wykorzystana na Państwa posesji, w ofercie dostępne są modele z różną liczbą przycisków.

Profesjonalne wsparcie techniczne

Nasi specjaliści zapewniają fachowe wsparcie w wyborze sterownika. Podpowiemy, który nadajnik bezprzewodowy najlepiej sprawdzi się w przypadku Państwa systemu bramowego.

Najlepsze akcesoria do pilotów

Oprócz pilotów do bram sprzedajemy również przydatne akcesoria, w tym m.in. zawieszki oraz dedykowane uchwyty ścienne.

Gwarancja producenta

Sterowniki znajdujące się w naszej ofercie to urządzenia oryginalne, pochodzące od sprawdzonych dostawców i objęte pełną gwarancją producenta.

W ofercie posiadamy produkty także innych renomowanych producentów. Jeśli w katalogu napędów do bram nie znalazłeś interesującego Cię produktu, zachęcamy do kontaktu. Na pewno posiadamy go w ofercie.

Wszystkie ceny katalogowe podlegają negocjacji przy wyborze usługi montażu i/lub serwisu napędu bram.