SPRINT

Uniwersalne piloty do bram

automaty do bram

DTM System - niezawodne piloty do bram automatycznych

Aby w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnej automatyki do bramy, należy wyposażyć się w pilota zdalnego sterowania. Z tego powodu proponujemy wysokiej klasy, bezprzewodowe nadajniki produkowane przez cenioną markę DTM System. Wykonane z dobrej jakości materiałów są odporne na uszkodzenia, ale przede wszystkim cechują się wyjątkową prostotą obsługi. Dzięki nim korzystanie z wjazdu na posesję lub do garażu będzie czystą przyjemnością

SZCZEGÓŁY PRODUKTU​

Czym charakteryzują się piloty DTM System obsługujące automatykę bram?

  • Produkowane przez firmę DTM System piloty do bram dostępne są w wielu kształtach oraz kolorach obudowy. Są lekkie i poręczne, a do tego mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się do każdej kieszeni.
  • Oprócz tego wszystkie bezprzewodowe nadajniki tego producenta spełniają najwyższe standardy jakości, w tym są zgodne z unijnymi normami bezpieczeństwa.
  • Zależnie od tego, jaka automatyka do bram została wykorzystana na Państwa posesji, w ofercie dostępne są modele z różną liczbą przycisków.

NIEZAWODNE PILOTY DO BRAM - BYDGOSZCZ i OKOLICE

Nowoczesne urządzenia firmy DTM System powstają w Polsce, wykorzystując wyłącznie komponenty od krajowych dostawców. Zero tanich, niskiej jakości materiałów z wątpliwych źródeł – jedynie najlepsze dostępne opcje! Wspieramy lokalną gospodarkę, zapewniając sprzedaż ich nowatorskich produktów. W naszym sklepie można znaleźć różnego typu piloty do bram, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zgodnie z preferencjami można wybrać liczbę przycisków, a także kształt i kolor. Dostępne opcje umożliwiają komfortowe, łatwe użytkowanie.

Zadzwoń do nas +48 533 660 005