SPRINT

Napędy do bram skrzydłowych i dwuskrzydłowych

Napędy do Bram Skrzydłowych dla Domu i Przemysłu

Zaawansowane technicznie rozwiązania, które wywierają namacalny wpływ na komfort i wygodę codziennego funkcjonowania — napędy do bram skrzydłowych niewątpliwie stanowią wartościowe uzupełnienie każdej posesji. Nasza oferta obejmuje szeroki przekrój modeli od wiodących producentów automatyki użytkowej — w tym Bennica oraz Came — wśród których znajdziesz zarówno modele przeznaczone do użytku prywatnego, jak i typowo przemysłowe.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU​

Automatyka bram skrzydłowych — wydajne napędy dla Twojej wygody

Decydując się na napęd do bramy, należy rozważyć szereg istotnych czynników, które pozwolą precyzyjnie dostosować model mechanizmu do specyfiki danej lokalizacji. Poza oczywistym aspektem, jakim jest waga drzwi w odniesieniu do maksymalnego udźwigu urządzenia, warto wziąć pod uwagę także parametry słupka, na którym te są osadzone — przede wszystkim obwód oraz zagłębienie zawiasów. Jeśli chodzi o sam mechanizm, siłowniki wykonane są z brązu oraz stali hartowanej, co zapewnia bezproblemowe działanie przez lata. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszych napędów do bram w Bydgoszczy.

NAPĘDY DO BRAM - KUJAWSKO-POMORSKIE

Naszymi klientami często kieruje chęć zaoszczędzenia czasu, ale też potrzeba zwiększenia bezpieczeństwa. Ręczne otwieranie bramy na posesję wiąże się z wyjściem z auta na ruchliwą ulicę, blokowaniem ruchu, a nawet stwarzaniem ryzyka kradzieży – w końcu nie wyciągamy kluczyków ze stacyjki, opuszczając na tę chwilę samochód. Dlatego zaopatrzenie się w automat jest wygodnym, niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla prywatnych posesji, jak i firm. Jeśli decydujemy się na napęd do bramy, powinniśmy zadbać o to, by siłownik był odpowiednio dobrany do naszych potrzeb i planów użytkowania.

Dlaczego? Ponieważ zupełnie inny sprzęt przyda się przy wjeździe do domu, z którego korzysta się raptem kilka razy w przeciągu doby, a inny przy wjeździe na całe osiedle lub teren zakładu. Siłowniki do bramy dwuskrzydłowej dzielą się na dwie kategorie – do i od pięćdziesięciu cykli dobowych. Dla tej drugiej kategorii powinniśmy wybrać urządzenie o większej mocy i dłuższej żywotności.

DOPASOWANE DO POTRZEB NAPĘDY DO BRAM

Pomagając w wyborze odpowiedniego siłownika, nasi specjaliści muszą poznać kilka faktów na temat Państwa bramy. Nie chodzi tylko o częstotliwość użytkowania, ale i samą jej budowę: czy ma jedno, czy dwa skrzydła? Czy jest z litego materiału, czy może ażurowa? Jaka jest długość skrzydeł i kąt ich otwierania? Konstrukcja ma szczególne znaczenie, ponieważ ma wpływ na to jak automat będzie się zachowywał w przypadku silnych porywów wiatru. My sami, decydując się na siłownik, powinniśmy także przewidzieć, czy nasza posesja jest na tyle duża, by podczas automatycznego otwierania się do wewnątrz, skrzydła nie zahaczały o żadne budynki lub samochody. W takim wypadku lepiej zdecydować się na napęd do bramy przesuwny.

Warto pamiętać o jednej z zalet automatów: jeśli na posesji jest coś, co rzeczywiście przeszkadzałoby w otwarciu skrzydeł (zwierzę, pozostawione dziecięce zabawki, torba), fotokomórka wykryje przeszkodę, blokując siłownik. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że otwierająca się furtka niczego nie zniszczy ani nie zgniecie.

Zadzwoń do nas +48 533 660 005